You are not connected. Please login or register

Patarimas del: Apple-MacBook Pro

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1 Patarimas del: Apple-MacBook Pro on Antr. 02 09, 2010 11:00 am

Fuzius

avatar
Admin
Apple-MacBook Pro tai vieni iš geriausių kompiuterių, jie skyrti daugiau video montažams video kurimui ir viskas kas susija su video.

Ištrauka: Tada's Sleep lemputì. Rodiklis yra funkcinis tik tada, kai tai rodo kažką. Pažvelkite į thumbscoop teisė. Matote nieko. Kol uždarysite ekrano ir savo MacBook Pro eina miegoti. Tada LED švytėti atrodo iš vidaus gaubtas. Kaip? Per CNC procesą, mašina pirmasis thins iš aliuminio. Tada lazeris gręžimo sukuria mažas skylutes ir LED šviesos shine through. Šios skylės yra tokia maža, kad aliuminis yra besiūliai, kai šviesa išjungta.

Žinoma, pastatas tik iš vienos pusės sukuria savo nustatytus uždavinius. Kai turite keletą dalių, kad būtų tvirtinamas kartu, tolerancijos nereikia būti tobula. Jūs wiggle kambarį, tiek tiesiogine prasme ir perkeltine prasme. Bet kai viena dalis yra atsakinga už daugybę funkcijų, tai labai svarbūs gaminant, kad su absoliutus tikslumas dalis, iki mikrono. Kiekvieną kartą. Milijonus kartų. Yra tik vienas būdas šiam tikslui pasiekti tikslumo lygis: mill iš kietosios blokas iš aliuminio Unibody naudojant kompiuterį.

Sujungiant kelis gabalus sukurti bendrą aptvarą. Bet kai jūs įtraukiate visas būtinas dalis, pridėkite dydis, svoris, sudėtingumą, ir daugiau galimybių nepakankamumas. Sprendžiant, kaip šią problemą reikia daugiau nei pavienių kaita. Joje buvo reikalaujama, persilaužimą. Norėdami sukurti MacBook Pro, projektavimo ir inžinerijos grupių parengtos taip, kad vietoj daug kur tik su vienu. Kad viena dalis yra vadinamas Unibody - Besiūliai aptvarą iškirpti iš vieno tinklinio audeklo gabalo aliuminio.

MacBook Pro pasiekia naują lygį, greitaeigis, aukštos klasės žaidimą žaisti galia. Nekalbant apie grynų spektaklis grafika daug paraiškų, kaip Aperture ir Motion. Energijos taupymo NVIDIA GeForce 9400M integruotas grafinis procesorius viduje kas MacBook Pro yra puikus kasdienio veikimo, kartu užtikrinant ilgas baterijos tarnavimo laiką. 17-inch MacBook Pro "ir pasirinkti 15 colių modeliai apima NVIDIA GeForce 9600M GT grafikos procesorius atskiras, kad jums su turbokompresoriumi našumas labiausiai GR

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://svklubas.lithuanianforum.com

Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume